Obec Radim
Radim ...u Kolína

Výzva.

Výzva. 1

Městská knihovna Svatopluka Čecha v Pečkách připravuje ve spolupráci s Rudolfem Kulveitem a MVDr. Josefem Holejšovským Ph.D. soupis díla malíře, výtvarníka i poety, Čestného občana Peček Bohumila Kulveita za účelem knižního vydání u příležitosti jeho životního výročí v roce 2024.

Výzva

Od rodinných příslušníků a přátel již víme, že autor byl velmi činorodý a tvůrčí a proto se tedy obracíme touto cestou na vlastníky fotografií, obrazů, gratulací či různých přání od pana Kulveita s prosbou o poskytnutí jejich kopií, které bychom rádi zahrnuli do připravované publikace.

Kopie prosím zašlete na e-mail: knihovna@pececko.cz

V případě Vašich dotazů se prosím obraťte na paní ředitelku Vladimíru Krulišovou z Městské knihovny v Pečkách, mob.606 164 081.

Děkujeme, MěK Pečky.

MAS PODLIPANSKO

Záchranný kruh

ma

aktuální informace z webu v mobilní aplikaci – zdarma ke stažení

appplay

O obci Radim

Obec Radim se nachází 18 km západně od okresního města Kolína, 2 km jižně od města Pečky, na trati lokální železnice Pečky - Kouřim. Ve vzdálenosti 15 km severovýchodním směrem od Radimi leží lázeňské město Poděbrady a 10 km jižně od obce se nachází starobylé město Kouřim. Východní okraj Prahy je vzdálen 26 km.